KONST / Litografier / Grafiskt blad 13745029
nr 1374 5029
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 27/60, ca 40x60 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:53:40
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr